Krótko

Obrabiarki CNC polskiej firmy PlotElectronics

PlotElectronics to firma o wielkich możliwościach. Stworzona z pasji, rosnąca od zerowego wkładu. Powstała dzięki ciężkiej pracy i determinacji.

Od 15 lat Plot Electronics zajmuje się produkcją obrabiarek CNC, tworząc w tym czasie setki maszyn o przeróżnym przeznaczeniu, stopniu skomplikowania, możliwościach technicznych, wielkościach obróbczych i wieloosiowych.

W ofercie firmy PlotElectronics znajduje się maszyna z serii Sentinel N. Poniżej kilka słów na temat tej maszyny.

Przeznaczenie Maszyny:

Sentinel N idealnie nadaje się do frezowania form, prototypownia jak i produkcji seryjnej, powtarzalnej. Sentinel N jest uniwersalną obrabiarką gotową do obróbki materiałów tj: drewno i materiały drewnopochodne, metale kolorowe (aluminium, mosiądz, brąz), stale, materiały kompozytowe, laminaty, dibond, plexi i wiele innych.

Obszar roboczy maszyny:

• X:2100mm Y:4000mm, Z:500mm Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stały dostęp do części zamiennych i akcesoriów dodatkowych

Termin realizacji od wpływu zamówienia ok. 60 Dni.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uzgodnienia terminu wizytacji w naszym zakładzie produkcyjnym pod numerem telefonu 87 428 15 35 lub drogą mailową na adres: biuro@obrabiarki-cnc.pl

Więcej informacji na stronie firmy PlotElectronics >>>