Krótko

Targi EUROTOOL znów w Krakowie

W dniach 5-7 października 2021 r. do EXPO Kraków powrócą Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® uzupełnione o nowe, aktualne tematy. Każdy przedsiębiorca znajdzie na nich coś dla siebie: narzędzia, obrabiarki, oprzyrządowanie i inne urządzenia dla chcących inwestować, szeroko pojęte usługi przemysłowe dla chcących kooperować oraz oferty modernizacji parków przemysłowych.

Decyzję o ponownej organizacji targów organizatorzy podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. W tym samym czasie odbędą się również Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® oraz ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW. Targi w Krakowie z ogromnym wyczuciem reagują na potrzeby rynku i nowe trendy.

Po sukcesie Targów FASTENER POLAND® rozszerzyły działania, podejmując bliską współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Montażu. Efektem tej kooperacji będą targi stworzone z myślą o osobach decyzyjnych, inżynierach i projektantach związanych z automatycznymi procesami montażowymi. Goście targowi nie tylko będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą firm, ale również wziąć udział w certyfikowanych wydarzeniach, których organizatorem będzie Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa. Mowa o dwóch międzynarodowych seminariach – „Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych” i „Klejenie w aplikacjach przemysłowych”.

Szczegółowe informacje na stronach wydarzeń: www.eurotool.krakow.pl; www.fastenerpoland. pl; www.assemblygo.pl

Fot. Targi Eurotool, edycja 2016


Targi w Krakowie