Krótko

Włoska innowacja w cięciu metalu - Eurometal Sp. z o.o.

Przecinarki taśmowe w serii XT włoskiego producenta IMET narodziły się przez lata badań i doświadczeń. Doprowadziło to ostatecznie do opracowania kompaktowego urządzenia, bezkompromisowego w zakresie jakości oraz wydajności cięcia. Przyjazne dla użytkownika i jednocześnie profesjonalne narzędzie do zastosowań przemysłowych.

Seria XT obejmuje grupę automatycznych dwukolumnowych przecinarek taśmowych. Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu wydajnych i niezawodnych maszyn przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa operatora. Innowacyjny system osłon pozwala na łatwy dostęp do każdego komponentu i części maszyny w zaledwie kilka chwil.

Maszyny posiadają bazę materiałów z gotowymi parametrami cięcia. Dzięki temu zapewniamy szybkie przygotowanie i zoptymalizowanie procesu cięcia. Całość obsługiwana jest przez 10-calowy ekran dotykowy.

Wystarczy wybrać odpowiedni materiał, kształt, wymiary oraz ilość sztuk. Wewnętrzna wbudowana biblioteka CN pozwala na zapisywanie i ponowne wykorzystanie zastosowanych parametrów cięcia. Dzięki temu skracamy czas potrzebny na przezbrojenie i przygotowanie przecinarki.


Eurometal Sp. z o.o.

80-297 Banino k/Gdańska, Miszewko 41, www.eurometal.com.pl