Krótko

CAMdivision największym i jedynym Platynowym partnerem SDIS w Polsce i CEE FY2021!

W ostatnim tygodniu października odbyło się spotkanie SIEMENS Digital Industries Software (SDIS) podsumowujące rok finansowy 2020.

Firma CAMdivision po raz kolejny jest największym partnerem handlowym SDIS pod względem obrotów finansowych z ponad 1/3 udziałem w rynku software wśród kilkunastu innych partnerów handlowych. Mimo trudnego otoczenia biznesowego, poziom obrotów pozwolił na zdobycie statusu PLATYNOWEGO Partnera SIEMENS FY2021, który czyni CAMdivision jedną taką firmą w Polsce i obszarze CEE (Central East Europe)! Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie!

W skład portfolio firmy wchodzi m.in. oprogramowanie NX CAD/CAE/CAM, Teamcenter, Tecnomatix, Fibersim i Solid Edge. W ubiegłym roku wdrożyliśmy blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & TEAMCENTER oraz ponad 3/4 pakietów NX Tooling (Mold, Progressive, Robotics) na polskim rynku. Działamy na terenie całej Europy, a w ubiegłym roku przeprowadzaliśmy wdrożenia również w odległym Izraelu i Arabii Saudyjskiej.

Największy status kompetencji CAMdivision potwierdzają certyfikaty SMART EXPERT w dziedzinie NX CAD/CAM, TEAMCENTER i Solid Edge otrzymane od SIEMENS Digital Industries Software. Posiadamy biura w Błoniu k/Wrocławia i Rzeszowie, a członkostwo w Dolinie Lotniczej, Bydgoskim Klastrze Przemysłowym i Polskim Klastrze Technologii Kompozytowych pozwala nam na aktywne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów.

Finansowanie zakupu software jest obecnie kluczową kwestią podnoszoną przez firmy więc przygotowaliśmy specjalne oferty długoterminowego finansowania zarówno samego zakupu jak i wdrożeń oprogramowania. Szczegóły na https://www.camdivision.pl/pl/simplyloan.

A przed nami już wkrótce kolejna odsłona kluczowego produktu w naszym portfolio czyli NX December 2020 Release, który obecnie intensywnie testujemy. Pierwsze filmy o nowych funkcjonalnościach NX można już zobaczyć na https://bit.ly/38iczS6.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy Zespół CAMdivision

Strona producenta >>>