Krótko

Bezpłatny eBook NX CAD Synchronous

Firma CAMdivision udostępniła bezpłatnie obszerne fragmenty kolejnej książki. Tegoroczna akcja promocyjna dotyczy „NX Synchronous Technology”, będącej częścią większej całości o NX CAD.

Publikacja liczy ponad 100 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi. Udostępnione rozdziały książki pozwolą Państwu na poznanie filozofii edycji i tworzenia części przy wykorzystaniu Synchronous Technology, która zawarta jest w każdym pakiecie NX. Publikacja może więc zainteresować nie tylko konstruktorów tworzących w NX CAD/ CAE, ale również technologów tworzących ścieżki obróbki w NX CAM.

Synchronous Technology to przełomowa, niezwykła technika modelowania, która obejmuje także możliwość edycji nieparametrycznych plików pochodzących z innych systemów CAD wczytanych przez formaty pośrednie np. STEP, PARASOLID. Synchronous jest rozwijany przez SIEMENS od 2007 roku.

e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAD i NX CAM, użytkowników innych systemów CAD/CAM pragnących poznać podstawy pracy w jego środowisku, a zwłaszcza Technologii Synchronicznej.

CAMdivision Sp. z o.o. jest największym dostawcą NX CAD/CAM na polskim rynku i od tego produktu firma rozpoczęła 12 lat temu współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NXCAM 4.0 (2007 rok) oraz tworząc pierwszy polski podręcznik NXCAM w 2009 roku.


Formularze umożliwiające pobranie książki oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie CAMdivision: >>>