Krótko

HAFEN zaprasza na Warsaw Industry Week

Warszaw Industry Week to najważniejsze wydarzenie roku w centralnej Polsce, skierowane do branży przemysłowej i wszelkiego rodzaju specjalistów chcących być na bieżąco z trendami w obszarze maszyn do obróbki drewna, metalu, blachy i innych tworzyw.

HAFEN jak co roku zaprezentuje bogate portfolio obrabiarek austriackiego potentata BERNARDO oraz sprężarek renomowanej hiszpańskiej marki JOSVAL. Z okazji 10-lecia powstania firmy HAFEN, odwiedzający mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje i ekskluzywne promocje na wybrane maszyny.

Największą wartością odwiedzin targów będzie jednak możliwość zobaczenia z bliska kilkunastu obrabiarek i sprężarek oraz przekonania się na własne oczy w czym BERNARDO i JOSVAL góruje nad konkurentami, z jakiej jakości materiałów wykonane są podzespoły, jak różni się proces produkcji w stosunku do innych dostawców (nie każda maszyna produkowana w Azji spełnia te same wymogi).

Główną atrakcją stoiska firmy HAFEN będzie niedawno wprowadzone do sprzedaży Centrum Obróbcze CNC Bernardo VMC 625 przeznaczone do produkcji małych i średnich serii. Obrabiarka została wyposażona w wysokiej klasy kontroler Siemens Sinumerik 808D, 12-miejscową głowicę narzędziową OKADA, serwonapędy 3 osi Siemens V-90 oraz najlepszej jakości wrzeciono VOLIS. Ze względu na swoje parametry, wysoką ekonomiczność, precyzję oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości, obrabiarka ta zyskuje coraz większe zainteresowanie na europejskim rynku.

Czy warto wierzyć wyłącznie informacjom prasowym, opisom podawanym na stronach dostawców, dyskusjom na forach internetowych czy komentarzom na YouTube? Zdaniem firmy HAFEN zdecydowanie nie, stąd gorąco zachęcamy do odwiedzin targów w Warszawie, przeprowadzenia rozmów z doradcami technicznymi i przekonania się na własne oczy jaką jakość prezentują poszczególne maszyny.

Źródło: HAFEN