Krótko

Prezentacja obrabiarek austriackiego producenta EMCO GmbH

pod takim hasłem zostanie zorganizowana wystawa firmowa w siedzibie firmy EMCO, która odbędzie się w dniach od 6 do 7 listopada tego roku.

Na początku listopada firma EMCO ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Centrum Technologicznego w Hallein, gdzie będzie można obejrzeć innowacje prezentowane na targach EMO w Hanowerze.

Firma EMCO wprowadziła zmiany w wyglądzie maszyn. Wszystkie maszyny EMCO, które prezentowano podczas targów EMO zyskały nowy wygląd - zgodnie z mottem, że „to co dobre, może także dobrze wyglądać” oraz przyświecającą zasadą „forma podąża za funkcją”.

Reakcje klientów odwiedzających stoisko EMCO były bardzo pozytywne, co jest niezwykle pocieszające. Dlatego też, firma EMCO chcąc poznać zdanie także innych zainteresowanych, postanowiła zorganizować Dni Otwrte, podczas których zaprezentuje nowe wzornictwo swoich maszyn.

Jeśli chcielibyście Państwo zobaczyć maszyny i dokonać oceny, to firma zaprasza do odwiedzenia siedziby firmy w Hallein, Salzuburger Straße 80, 5400 Hallein-Taxach w dniach od 6 do 7 listopada w godzinach od 9.00 do 17.00.

Podczas Dni Otwrtych będzie można zobaczyć między innymi maszynę Hyperturn 65 Powermill, która została przeprojektowana zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Poza tym zostanie zaprezentowana maszyna Umill 630 jako rozszerzenie serii Umill oraz uzupełnienie oferty frezarek.

Chcąc dokonać rejestracji lub umówić spotkanie z przedstawicielem firmy zapraszamy do kontaktu z Panią Vanessą Marschall: e-mail: vanessa.marschall@emco.at.

Fot. Frezarka HYPERTURN 65


Kontakt w sprawie oferty maszyn znajdziecie Państwo na stronie: www.emco-world. com/S45_S65.

Więcej informacji na stronie:

Zapraszamy na stronę >>>