Krótko

Firma Projektowanie Maszyn

Firma Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk, P. Żabiński Sp. J. działa na rynku od 23 lat. Specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn służących optymalizacji i podnoszeniu efektywności procesów produkcyjnych dla branży Automotive oraz innych sektorów.

W swoim portfolio, spółka posiada ponad 1000 zrealizowanych projektów m.in. linie do automatyzacji podawania i montażu, pojedyncze stacje montażowe, zarówno automatyczne, jak i manualne, testery kontroli końcowej (EoLT), systemy kontroli i monitorowania etapów montażu, archiwizacji danych, pomiaru wartości fizycznych i ich wizualizacji w procesie testowania. Jednym z obszarów działań spółki jest dostosowanie do potrzeb klientów m.in. robotów przemysłowych, urządzeń do aplikacji smarów czy podajników wibracyjnych.

Od 23 lat firma stale się rozwija, wdrażając nowe rozwiązania i technologie. Niezmienne pozostaje podejście do współpracy i tworzenia nowych projektów zwane Polityką Wspólnego Projektu. To filozofia pracy, która zakłada zrozumienie potrzeb i wsparcie Klienta od momentu definiowania założeń projektu poprzez ścisłą współpracę w trakcie realizacji zamówienia, uruchomienia projektu aż po wsparcie konsultacyjne i serwis gotowego produktu.

Więcej o firmie na >>>