Krótko

Nowe modele przecinarek taśmowych firmy IMET

Eurometal jako oficjalny dystrybutor markowych przecinarek taśmowych IMET (włoskiej produkcji) informuje, że dostępne na rynku są najnowsze trzy modele maszyn z serii CUBO.


CUBO 300 E FLAT

Innowacyjna przecinarka taśmowa dla rur, prętów i profili o średnim rozmiarze, CUBO 300 E Flat to automatyczno-hydrauliczna piła taśmowa ze sterowaniem elektronicznym. Maszyna oferuje możliwość cięcia pod kątem od 0° do 45° w cyklu automatycznym i do 60° w cyklu półautomatycznym.

CUBO 300 NC FLAT

CUBO 300 NC Flat uzupełnia innowacyjną konstrukcję E Flat o system CNC i intuicyjny interfejs ekranu dotykowego, dzięki czemu można go wykorzystać jako skuteczne narzędzie do pracy w każdym środowisku. Maszyna oferuje możliwość cięcia pod kątem od 0° do 45° w cyklu automatycznym i do 60° w cyklu półautomatycznym.

CUBO 300 NC

CUBO 300 NC CUBO 300 NC jest najbardziej rozbudowaną maszyną z serii CUBO. Posiada system CNC z intuicyjnym interfejsem ekranu dotykowego, maszyna ma również osłony ochronne zainstalowane na wszystkich bokach. Urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo operatora bez wpływu na dostępność taśmy podczas procesu cięcia.

Więcej informacji na stronie >>>