Krótko

Ciągły rozwój drogą do dalszych sukcesów

Nowa zwijarka do blachy od HACO dla polskiego producenta kotłów C.O. Tradycje działalności DEFRO Sp. z o.o. Sp. k. sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku – obecnie jest to największy producent kotłów c.o. na paliwa stałe w Polsce i jeden z największych w Europie. Wypracowana pozycja lidera branży grzewczej motywuje do dalszych działań, które wspierają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Obecnie trwa rozbudowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego. Nowa przestrzeń to nowe możliwości. W pierwszym kwartale tego roku HACO FAT Sp. z o.o. dostarczyła i uruchomiła kolejną maszynę z logiem HACO. Tym razem firma DEFRO zainwestowała w hydrauliczną zwijarkę do blachy. Jest to już druga zwijarka dostarczona przez HACO FAT i zarazem siódma maszyna Grupy HACO dla rodzimego producenta kotłów.

- Pierwsze maszyny HACO zakupiliśmy w 2006 roku. Mimo upływu lat, dalej z powodzeniem wykorzystujemy je przy produkcji części do naszych kotłów. Czas jest dobrym potwierdzeniem jakości. Braliśmy to pod uwagę, wybierając dostawcę kolejnej maszyny do naszego zakładu w Rudzie Strawczyńskiej

– mówi Pan Jarosław Pierzak, dyrektor produkcji.

Obok dwóch zwijarek 4HBR, w zakładzie DEFRO z logiem HACO znajdziemy prasę krawędziową EUROMASTER, nożyce gilotynowe HSL, wykrawarkę do naroży VARI, wykrawarkę punktową Kingsland 60P oraz wykrawarkę sterowaną numerycznie OMATIC z automatyczną wymianą i indeksacją wszystkich narzędzi.

Zapraszamy do kontaktu!