Krótko

Evatronix SA i 3D Systems GmbH zacieśniają współpracę

Evatronix SA i 3D Systems GmbH zacieśniają współpracę i wprowadzają na rynek nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości.

"Opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów - firm z branży inżynieryjnej, które oczekują takiego rozwiązania"

- mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. Rozwoju Evatronix SA.

Narzędzie do kontroli jakości, opracowane wspólnie przez Evatronix SA i 3D Systems jest dostępne w dwóch wariantach: pierwszy to pakiet przeznaczony do najbardziej zaawansowanych technologicznie pomiarów, który obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic® Control X™. Drugi wariant to pakiet przeznaczony do mniej wymagających, ale również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima oraz oprogramowanie Geomagic® Control X™.

“Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Evatronix SA jako naszego partnera w Polsce ze względu na jej ogromne doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży profesjonalnych skanerów 3D - eviXscan 3D – przeznaczonych do precyzyjnej kontroli jakości "

- mówi Gina Strickland, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży 3D Systems.

Zapraszamy do kontaktu!

Evatronix S.A.

Zapraszamy na stronę firmy